top of page
Faili 34.jpg

sTARTUp HUB on muutumas ettevõtlus-  ja enesearengu kogukonna keskuseks nimega .Kompanii HUB
asukohaga Tartu Raekoja platsil.

Office

Kontoripinnad

.Kompanii HUB moodustab arengukogukonna tehnoloogia ettevõtetest, startupidest ja mentorluse tugistruktuuridest, kus on üle 100 inimese.

Lisaks mugavatele kontoripindadele, on meil avatud köögid ja puhkeruumid, mis aitavad luua .Kompanii HUBis ideaalse keskkonna omavaheliseks suhtlemiseks ja mõtete, kogemuste ning teadmiste jagamiseks.

Vabad pinnad

Laieneme pidevalt ja ehitame uusi ägedaid tööruume, et luua ja hoida ettevõtlust toetavat keskkonda. Võta meiega ühendust ja küsi .Kompanii HUBi vabade büroopindade kohta.

Workspace

Töökoht koos mentoriga

Rendi isiklik töölaud koos isikliku äri- või enesearengu mentoriga Tartu Raekoja platsil!

 

Lisaks isiklikule töökohale jagatud kontoriruumides, millel on isikliku võtmekaardiga juurdepääs ööpäevaringselt, saad endale ka personaalse mentori äri- või eluvaldkonnas. 

Üürnikud saavad kasutada kõiki majas asuvaid kööginurkasid, juua piiramatult kohvi, kasutada seminari- ja koosolekuruume ning kasutada WiFit.

IMG_2439.JPG

Galerii

Gallery

Meist

 

.Kompanii HUB (endine sTARTUp HUB) on üks kahest .Contriberi asutatud kontorimajast Tartus. Kompanii HUB avas uksed 2015. aasta septembris. Meie noorem vend SPARK HUB tervitas esimest liiget umbes pool aastat hiljem ja ametlik avamine järgnes 2016. aasta septembris.

SPARK HUB ja .Kompanii HUB on olulised .Contriberi perekonnaliikmed. .Contriber näeb ettevõtlust kui enesearengu võimalust ja mõlema maja liikmed seda pidevalt ka tõestavad.

Kõik ettevõtted ja vabakutselised saavad kasutada meie mentorite tuge erinevate juhtimis- ja ärivaldkonna väljakutsetega tegelemisel või saavad unikaalset personaalset mentorlust eraeluliste küsimuste lahendamiseks.

Meie majas esimesel korrusel on ka restoran Cafe Truffe ning Kompanii Klubi.

About

Meeskond

t0.jpg

Rein Lemberpuu

Kompanii HUB looja

Joosep.png

Joosep Henrik Sild

Kinnisvara haldus
joosep@contriber.com
+372 5900 1147

person.png

Karl Ots

Arendus

Lauri.png

Lauri Kikerpill

Finantsid

Liisi (1).png

Liisi Lillemäe

Turundus​

liisi@contriber.com

+372 53402386

map.png

Startup Hub OÜ

Raekoja Plats 16

Tartu, Eesti

bottom of page