top of page

― Säravaimate ettevõtjate ja ettevõtete kodu Tartus

hub_outside.jpg

sTARTUp HUB on ettevõtluskogukonna keskus Tartu Raekoja platsil tehnoloogia meeskondadele, idufirmadele ja vabakutselistele, kes on huvitatud enesearengust.

Office

Kontoripinnad

sTARTUp HUB moodustab tiheda kogukonna tehnoloogia ettevõtetest, startupidest ja ettevõtluse tugistruktuuridest, kus on üle 100 inimese.

Lisaks mugavatele kontoripindadele, on meil avatud köögid ja puhkeruumid, mis aitavad luua sTARTUp HUBis ideaalse keskkonna omavaheliseks suhtlemiseks ja mõtete, kogemuste ning teadmiste jagamiseks. Kõigil sTARTUp HUB-i liikmetel on ka võimalus olla osa startup-ökosüsteemi kontaktvõrgustikust ning osaleda erinevatel startup- ja ettevõtlusüritustel.

Pingutame ka selle nimel, et pakkuda erinevat tüüpi enesearenguvõimalusi - alustades lugemisringidest kuni .Cocooni idufirmade asutajate 1-aastase programmini. Enese tundmaõppimiseks võite liituda ka mentorgrupiga või osaleda psühholoogiaüritustel. Enesearenguvõimaluste kohta saab infot .Cocoonity lehelt.

Vabad pinnad

Laieneme pidevalt ja ehitame uusi ägedaid tööruume, et luua ja hoida ettevõtlust toetavat keskkonda. Võta meiega ühendust ja küsi sTARTUp HUBi vabade büroopindade kohta.

sTARTUp HUBi liikmed

contriber.png
mt.png
cocoon (1).png
helmes.png
si.png
code lab.png
cocoonity (10).png
evocon.png
sday.png
cafe fruffe.png
vassilissa.png

Galerii

Gallery

Broneeri ruum

Elutuba

Ruum ilma ettevalmistuseta (laudade ja toolide paigutuseta)

35 € + KM / tund

120 € + KM alates 4 tunnist

200 € + KM / pärast kella 23 lõppevate ürituste puhul

 

Ettevalmistatud ruum (laudade ja toolide paigutusega)

55 € + KM / tund

170 € + KM alates 4 tunnist

250 € + KM / pärast kella 23 lõppevate ürituste puhul

 

Mahutavus

Istudes kuni 40 inimest, ilma laudadeta / 20 inimest laua taga istumas

living_edited.jpg
Events

Meist

 

sTARTUp HUB on üks kahest .Contriberi asutatud kontorimajast Tartus. sTARTUp HUB avas uksed 2015. aasta septembris. Meie noorem vend SPARK HUB tervitas esimest liiget umbes pool aastat hiljem ja ametlik avamine järgnes 2016. aasta septembris.

SPARK HUB ja sTARTUp HUB on olulised .Contriberi perekonnaliikmed. .Contriber näeb ettevõtlust kui enesearengu võimalust ja mõlema maja liikmed seda pidevalt ka tõestavad. Mõlema maja liikmeid kaasatakse enesearengule keskendunud üritustel, mida korraldab .Cocoonity.

Koos moodustame ühtse IT- ja tehnoloogiaettevõtete kogukonna ning oleme Tartu idufirmade ja ettevõtlusürituste peamised toimumispaigad. Oleme võõrustanud üle 200 ürituse, kus on läbi käinud üle 10 000 osaleja. Meie majades elab üle 50 ettevõtte ja töötab üle 500 uuendusmeelse inimese ning me laieneme pidevalt.

Meie majas on kaks restorani - Vassilissa ja Cafe Truffe.

About

Meeskond

t0.jpg
t6.jpg

Rein Lemberpuu

sTARTUp HUB looja

Kristiina Kodanik

Kinnisvarahaldur

kristiina@contriber.com

+372 502 5370

ElmPhoto_5_bw_fb.jpg

Riin Lisett Rei

Turundus

riin@contriber.com

+372 59086451

Joosep.png

Joosep Sild

Tehnohooldus

joosep@contriber.com

ElmPhoto_6_bw_fb_edited.jpg

Triin Sarri

.Cocoonity juht

triin@contriber.com

map.png

Startup Hub OÜ

Raekoja Plats 16

Tartu, Eesti

bottom of page